Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Adana Ceyhan Hastaneleri

Ceyhan hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Adana Ceyhan Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Ceyhan hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Ceyhan hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Adana İli Ceyhan İlçesi Sağlık Kurumları

Ceyhan Devlet Hastanesi
Ceyhan Devlet Hastanesi

Hastanemiz ilk olarak 1950 yılında 50 yataklı olarak inşa edilmiş olup halen mevcut hastane binasınd..

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi

Çınar Hastanesi Etik değerlerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile güven kazanmış çağdaş alt yapısı ..

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi
Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi

Adana Ceyhan'da hizmet vermekte olan Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi böbrek rahatsızlığı çeken..