Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Antalya Serik Hastaneleri

Serik hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Antalya Serik Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Serik hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Serik hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Antalya İli Serik İlçesi Sağlık Kurumları

Serik Devlet Hastanesi
Serik Devlet Hastanesi

1957 Yılında Verem Savaş Dispanseri olarak inşaatına başlanan ve 1967 yılında 10 dönüm arazi içinde ..

Özel Belek Anadolu Hastanesi
Özel Belek Anadolu Hastanesi

1997 yılında Kemer Anadolu Hastanesi'ni açan Anatolia Hospital; 2002 yılında, o zamana kadar turisti..

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi
Özel Aspendos Anadolu Hastanesi

Hastanemiz Antalya-Belek turizm yolu üzerinde Serik İlçesi sınırları içerisinde kendine ait olan 475..

Özel Serik Diyaliz Merkezi
Özel Serik Diyaliz Merkezi

Merkezimiz Ekim 2006’da, Alman Nefrolog Prof. Dr. Hans Ulrich Gutsche ve Mikrobiyolog Ahmet Göksel y..