Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Aydın Söke Hastaneleri

Söke hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Aydın Söke Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Söke hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Söke hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Aydın İli Söke İlçesi Sağlık Kurumları

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi

10-11-2004 tarihinde hizmet vermeye başlayan yeni hastanemizde, sağlık hizmeti sunumu kalitesini art..

Özel Egemed Hastanesı
Özel Egemed Hastanesı

Uluslararası Söke Hastanesi markası ile 2012 yılının Kasım ayında hizmete başlayan hastanemiz 12.000..

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Merkezimiz Aydın ilinin Söke ilçesinde, Eski Devlet Hastanesi binasında (Aydın caddesi Konak mahalle..

Özel Söke Diyaliz Merkezi
Özel Söke Diyaliz Merkezi

Söke diyaliz merkezi bir Halikarnas diyaliz gurup kliniği olup, 2002 yılından bu yana Söke, Kuşadası..