Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Eyüp Hastaneleri

Eyüp hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

İstanbul Eyüp Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Eyüp hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Eyüp hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

İstanbul İli Eyüp İlçesi Sağlık Kurumları

Eyüp Devlet Hastanesi
Eyüp Devlet Hastanesi

1945-1952 yıllarında İşçi Sigortaları Dispanseri, 1952-2005 yıllarında ise Eyüp SSK Hastanesi olarak..

Özel Alibey Hastanesi
Özel Alibey Hastanesi

Özel Alibey Hospital hastanesi 1989 yılında Çetinler Polikliniği olarak sağlık hizmetine başlamış ol..

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul'un yeni ve hızlı gelişen yerleşim bölgesi Gö..

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

öktürk Tıp Merkezi, 1200 m² fiziki alana sahip olup, hafta içi ve hafta sonu 08:30 - 23:00 saatleri ..