Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Menemen Hastaneleri

Menemen hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

İzmir Menemen Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Menemen hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Menemen hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

İzmir İli Menemen İlçesi Sağlık Kurumları

Menemen Devlet Hastanesi
Menemen Devlet Hastanesi

1961 yılında ilçe halkının katkılarıyla Menemen'in merkezinde inşa edilen Devlet Hastanesinin ilk hi..

Özel Sada Hastanesi
Özel Sada Hastanesi

17 ağustos 2007 tarihinde Özel Sada Hastanesi olarak sağlık sektöründeki yerimizi aldık. 3.500m² bir..

Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi

1987 yılında Menemen Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 yılından b..

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumumuz Menemen Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği iken, mevcut binasında 11 yeni ünit ekle..