Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Manisa Akhisar Hastaneleri

Akhisar hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Manisa Akhisar Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Akhisar hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Akhisar hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Manisa İli Akhisar İlçesi Sağlık Kurumları

Akhisar Devlet Hastanesi
Akhisar Devlet Hastanesi

Gelişen değişen ülkemiz koşullarına ayak uydurabilmek ve ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla hastanem..

Özel Akhisar Hastanesi
Özel Akhisar Hastanesi

2011 yılı Haziran ayında hizmete açılan Özel Akhisar Hastanesi, 6 bin metrekare kapalı alana sahip b..

Özel Doğuş Hastanesi
Özel Doğuş Hastanesi

Akhisar'ın ilk özel hastanesi olma sıfatını taşıyan hastanemiz, 7.000 m2 ye yakın alanda 27 Uzman Do..

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi daha önce Akhisar devlet hastanesine bağlı diş tedavi ve protez ..

Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi

Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda veri..