Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Manisa Soma Hastaneleri

Soma hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Manisa Soma Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Soma hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Soma hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Manisa İli Soma İlçesi Sağlık Kurumları

Soma Devlet Hastanesi
Soma Devlet Hastanesi

Beş Yol Mevkii'nde bulunan Hastanemiz 3 Bloktan oluşmaktadır. B Blok 1958 Yılında SSK Dispanseri ola..

Özel Medigün Hastanesi
Özel Medigün Hastanesi

Özel Medigün Hastanesi hedefleri doğrultusunda yaklaşık 250 personeli ile standartlarını çok ileriye..

Özel Fer Soma Tıp Merkezi
Özel Fer Soma Tıp Merkezi

Özel Fer Soma Tıp Merkezimiz, Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yapılan özel sağlık kurulu..

Özel Soma Diyaliz Merkezi
Özel Soma Diyaliz Merkezi

Merkezimiz 2001 yılında kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. ..