Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Manisa Turgutlu Hastaneleri

Turgutlu hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Manisa Turgutlu Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Turgutlu hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Turgutlu hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Manisa İli Turgutlu İlçesi Sağlık Kurumları

Turgutlu Devlet Hastanesi
Turgutlu Devlet Hastanesi

16.10.2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı ile TOKİ arasında yapılan sözleşme ile inşaatı başlayan 300 ya..

Özel Egeumut Hastanesi
Özel Egeumut Hastanesi

Radyoloji ve Laboratuvar birimlerinin de içinde bulunduğu hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedi..

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi

2008 yılında Turgutlu'da ilk özel sağlık kuruluşu olarak OP. Dr. Mustafa Kemal Nas tarafından göz ha..

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23.05.2007 tarih ve 4667 sayılı Bakanlık Oluru ile 10 Standart ..

Özel Renalege Diyaliz Merkezi
Özel Renalege Diyaliz Merkezi

2001 yılında kurulan Özel Renalege Diyaliz Merkezi 1500m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları t..