Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Sakarya Serdivan Hastaneleri

Serdivan hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Sakarya Serdivan Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Serdivan hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Serdivan hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Sakarya İli Serdivan İlçesi Sağlık Kurumları

Sakarya Üniversitesi EAH Serdivan Ek Binası
Sakarya Üniversitesi EAH Serdivan Ek Binası

Serdivan ilçesinde faaliyet göstermiş olan Özel Altınova Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve A..

Özel Medar Hastanesi Sakarya
Özel Medar Hastanesi Sakarya

Medar Hastanelerinin, Gebze ve Gölcük Medar’dan sonra 3. Hastane sağlık kompleksi olma özelliğini ta..

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi
Özel Adatıp Sakarya Hastanesi

15 girişimci doktorun Sakarya İli ve Marmara Bölgesi'nin en büyük ve en modern özel hastanesini inşa..

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Merkezimiz Sağlık Bakanlığı'nın 5489 sayılı kararı ile 2005 yılında hizmet vermeye başlamıştır. "Sağ..

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya
Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya

Dünyagöz Sakarya, Sakaryalıların göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme hedefiyle ..