Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Samsun Bafra Hastaneleri

Bafra hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Samsun Bafra Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Bafra hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Bafra hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Samsun İli Bafra İlçesi Sağlık Kurumları

Bafra Devlet Hastanesi
Bafra Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1954 yılında İshaklı Mahallesi Molla Osman Sokakta 50 yataklı olarak kurulmuş olup zamanl..

Özel Medi Bafra Hastanesi
Özel Medi Bafra Hastanesi

Özel Medi Bafra Hastanesinde toplam kapalı alan 10500 m2 dir. 3 ayrı doğum salonu olan müstakil bir ..

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Bafra ilçesi olmak üzere çevre ilçelerdeki hastalara, kalite..

Özel Bafra Diyaliz Merkezi
Özel Bafra Diyaliz Merkezi

Deneyimli klinik ekibimiz Özel Bafra Diyaliz Merkezi'nde sizi karşılıyor. Kliniğimizde sağlık hizmet..