Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Şanlıurfa Karaköprü Hastaneleri

Karaköprü hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Şanlıurfa Karaköprü Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Karaköprü hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Karaköprü hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Şanlıurfa İli Karaköprü İlçesi Sağlık Kurumları

Özel Metrolife Hastanesi
Özel Metrolife Hastanesi

Sağlık hizmetlerinde uluslararası standartları gözeten hastanemiz, tüm alt yapısını kalite ve akredi..

Özel Urfa Lotus Hastanesi
Özel Urfa Lotus Hastanesi

8 katlı binasında son sistem cihazlarla donanımlı olan özel Lotus Hastanesi Karaköprü’de Urfalı hemş..

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esentepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaköprü Ağız ve Diş Sa..

Başkent Üniversitesi Şanlıurfa Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi Şanlıurfa Diyaliz Merkezi

Merkezimizde tam donanımlı 27 yatak kapasiteli Hemodiyaliz Ünitesi bulunmaktadır. Kronik böbrek yetm..