Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Zonguldak Ereğli Hastaneleri

Ereğli hastaneleri Hekim randevu sistemi üye girişi ile kısa süreli randevu alma kolaylığı tanıyan bir sistemdir. Hastane randevu alma sistemi ile veya 7/24 ulaşabileceğiniz alo 182 üzerinden canlı asistan eşliğinde bilgilerinizi belirterek randevu oluşturma ya da iptal etme şansınız bulunuyor. Olası bir aksaklık randevu tarih ve saatinde hastanede bulunamayacak olanlar yine canlı destek veya Online sistem üzerinden işlemi iptal edebilirler. Randevuyu ileri saate almak, farklı hekimden randevu talep etmek için randevu iptalinden sonra 80 dakika sonra yeniden randevu oluşturabiliyorsunuz.

Zonguldak Ereğli Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan hangisi size daha pratik geliyorsa o uygulamayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınız için ya da farklı şehirdeki aile üyeleriniz içinde sistem üzerinden yakınlık derecesi bildirerek birkaç dakika içinde randevu oluşturabilirsiniz. Devlete bağlı çalışmakta olan tüm hastanelerin birimleri hekim kayıtları MHRS randevu alma sisteminde mevcuttur. Sekmeleri takip ederek bulunduğunuz il ilçe hastane adı ile istediğiniz hekimin uygun zaman ve tarihine randevu alabilir açık alanları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca randevu oluşturduktan sonra veya iptali gerçekleştirilmesi halinde sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bilgilendirme SMS’İ gönderilir.

Profesyonel Randevu Sistemi

Ereğli hastaneleri için web sitesi üzerinde bulunan link ile kolayca üyelik oluşturabilir, üyelik sonucunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Ereğli hastaneleri, talep ettiğiniz birim ve hekim sorgulamasını yapabilirsiniz. Üyeliğinizin başarısız olması halinde alo 182’yi arayarak ta destek alabilirsiniz.

Zonguldak İli Ereğli İlçesi Sağlık Kurumları

Konya Ereğli Devlet Hastanesi
Konya Ereğli Devlet Hastanesi

Ereğli Devlet Hastanesi 1964 yılında 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır. 2000 yılı 6. ayında döne..

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 06/04/2009 tarihinden itibaren ayrı bir kurum 10 Diş Ünitli AD..

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi
Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda..